The Apothecary Diaries: The Late Lady's Treasure 2026
Režisér
Yowamushi Pedal: The Movie 2015
Umělec scénáře, Režisér
Režisér, Režisér druhé jednotky
Welcome to the Space Show 2010
Konceptuální umělec
Hiyokoi 2010
Režisér
Klíčová animace
O dívce, která proskočila časem 2006
Klíčová animace
Origin: Spirits of the Past 2006
Klíčová animace
Brave Story 2006
Animace
Deníky apatykářky 2023
Režisér seriálu, Seriálová kompozice, Umělec scénáře
Herec
Skip and Loafer 2023
Umělec scénáře
A Couple of Cuckoos 2022
Umělec scénáře
Onipan! 2022
Spoluautor, Původní koncept
Aoashi 2022
Klíčová animace, Umělec scénáře, Režisér
Ya Boy Kongming! 2022
Umělec scénáře
Vivy -Fluorite Eye's Song- 2021
Umělec scénáře
Umělec scénáře
The Case Files of Jeweler Richard 2020
Umělec scénáře
Vinland Saga 2019
Umělec scénáře
Dr. Stone 2019
Umělec scénáře
The Rising of the Shield Hero 2019
Návrhář umění
Klíčová animace, Rozvržení, Umělec scénáře, Režisér, Seriálová kompozice, Režisér seriálu
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a Star 2016
Klíčová animace, Umělec scénáře, Režisér, Seriálová kompozice, Režisér seriálu
Asistent režiséra
Šingeki no kjodžin 2013
Umělec scénáře
My Little Monster 2012
Asistent režiséra, Umělec scénáře, Režisér
Kimi ni Todoke: Ode mě pro tebe 2009
Klíčová animace, Asistent režiséra, Umělec scénáře, Režisér
Sengoku BASARA: Samurai Kings 2009
Klíčová animace, Umělec scénáře, Režisér
❤️ Fanoušci
Zatím žádní fanoušci.