Murtagh (2023)

2023  |  Literatura pro mladé dospělé  |  663 stran
Murtagh

Mistr vyprávění a mezinárodně uznávaný autor Christopher Paolini se vrací do světa Eragona v tomto úchvatném epickém fantasy, které se odehrává rok po událostech cyklu Dědictví. Připojte se k Dračímu jezdci a oblíbené postavě fanoušků, Murtaghovi, a jeho drakovi Trnovi, když čelí novému nebezpečnému nepříteli!

Svět už není bezpečným místem pro Dračím jezdce Murtagha a jeho draka Trna. Zlý král byl svržen a oni nyní nesou důsledky role, kterou neochotně sehráli v jeho vládě teroru. Jsou nenáviděni a osamoceni, vyhnáni na okraj společnosti. Po celé zemi se šeptá o pukající zemi a zápachu síry ve vzduchu—Murtagh cítí, že v stínech Alagaësie číhá něco zlého.

Tak začíná epická cesta do známých i neprobádaných krajů, kde musí Murtagh a Trn použít všechny zbraně ze svého arzenálu, od rozumu po sílu, aby našli a přelstili tajemnou čarodějnici. Čarodějnici, která je mnohem mocnější, než se zdá.

Tato napínavá kniha, v níž vystupuje jedna z nejoblíbenějších postav z Paoliniho blockbusteru Dědictví, zve čtenáře, aby znovu objevili svět Eragona nebo ho poprvé objevili s radostí.

Pro komentování je nutné být přihlášený.
Nemáš účet? Nevadí, rychlá registrace!

Zatím nejsou žádné komentáře k této knize.

Hodnocení

Average: 4
Rating Count: 2
You Rated: Not rated

Please log in to rate.

Pro hodnocení je třeba se Přihlásit!

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Sdílet na:

Odkazy

tmdb.org Imdb

Tagy

Literatura pro mladé dospělé